.

2020-07-16

МІЙ негативний досвід можливості проходження безкоштовного тесту на COVID-19 або 8-ма доба карантину в ПольщіСьогодні на власній "шкурі" отримав (8 доба обсервації) негативний досвід можливості проходження безкоштовного тесту на COVID-19. Отже, рівно 11:00 я отримую SMS від відправника "Kwarantanna", про те, що я маю можливість на 10 добу обсервації пройти безкоштовний тест на COVID-19 у одній із клінік, де такі тести проводять, з повагою Міністерство Здоров'я.
Оригінал: "On the 10th day of quarantine, do a free coronavirus test. Addresses points downloads can be obtained at pacjent.gov.pl or by calling 800 190 590. Ministry of Health"

Я починаю телефонувати на урядову лінію Міністерства Здоров'я, щоб дізнатися про процедуру і т.д.


Відповідно мені дають контакти найближчого міста, яке може відправити спецбригаду для відбору зразків біоматеріалів (я не маю власного транспорту, тому для мене актуальний лише такий варіант).

Далі я телефоную до санепідему вказаної регіональної клініки, на що мені відповідають: "Наш коронабус пошкоджений, ми ремонтуємося і навіть не уявляємо, коли його полагодять. Вам буде швидше добути наступних 6 днів за місцем обсервації, ніж чекати прибуття нашої бригади + час на отримання результатів тесту".

Директор підприємства, де я працюю також окремо намагався допомогти в цій ситуації,  зателефонувавши у інше місто, а "раптом пощастить", там йому поморочили голову і він також отримав негативний результат своїх намагань 😟

Ось така "невдача спіткала радянського спортсмена"... 😕

Мої висновки:
1) якщо маєте власну машину, Вас цілком ймовірно чекає успіх у скорочені Вашого перебування на карантині. Як відомо, кожен відпрацьований день дає зароблену "копійку", яка зайвою не буває.
2) якщо Ви в Польщі перебуваєте без власного автомобіля і маєте водійське посвідчення - то рахую, що Ви теж "на коні", адже Ваш друг, родич і т.д. може Вам позичити свій транспорт для цих цілей (про обмеження використання чужого транспорту, я ще не чув і не читав). Я не скористався 2 висновком тому, що не маю водійського посвідчення.

P.S. Мій випадок не показовий, можливо у Вас буде все, як "пише книжка", принаймні я цього Вам щиро бажаю.


| 4-7(й) день використання додатка Home Quarantine (Kwarantanna domowa)
| 3(й) день використання додатка Home Quarantine (Kwarantanna domowa)
| 2-й день використання додатка Home Quarantine (Kwarantanna domowa)

Раджу корисний україномовний YouTube канал Sasha Matveev, який регулярно повідомляє корисну інформацію про Польщу для українських заробітчан і не тільки.

Також долучайтися до його Telegram каналу на якому відбувається живе спілкування співвітчизників щодо їх перебування у Польщі. Тематика: способи легального перетину кордону, легальне перебування, працевлаштування, навчання, зв'язок, охорона здоров'я, тощо.

Для порівняння надаю ~ статистику каналу, в день (2020.07.08 друга половина доби) мого приєднання до каналу було орієнтовно   75    учасників, на даний момент (2020.07.16 18:20)   215   учасників.

Немає коментарів:

..