.

2020-07-09

Мій карантин у республіці Польща

Досвід проходження карантину:

2020.07.09

Вчора на початку доби потрапив на територію Польщі через Ягодин, зараз вже пішов 2-й день обсервації.

Кордон я перетинав по робочій візі.

Так, як в мене вже не перший перетин кордону по візі, то я всю процедуру пройшов за ~3 хв.

Показав прикордонникам:
- паспорт із візою;
- віддав заповнену анкету на польській мові:


(від польських хлопців, маю на увазі прикордонників було щире здивування, що вони можуть легко читати те, що я написав від руки. Я перепитав польською: "а що, в інших не так? Вони відповіли: "Люди в більшості випадків пишуть ієрогліфами", отже від мене таке людське прохання від польських прикордонників: "ШАНОВНІ ПОДОРОЖУЮЧІ І ГОСТІ ПОЛЬЩІ - ПИШІТЬ ЯКОМОГА РОЗБІРЛИВІШЕ, таким чином Ви пришвидшите свою подорож, а нам полегшите працю")
- показав в народі цей документ називають "Запрошення", а насправді "Дозвіл на працю - ZEZWOLENIE typ A nr 3540/2019 na prace cudzoziemca na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej"
- до фінансових ресурсів (готівка, стан банківського рахунка), страховий поліс і "Трудовий договір - Umowa o prace" у мене у розмові із прикордонниками справа не дійшла, АЛЕ ШАНОВНІ ЧИТАЧІ - МІЙ ПРИКЛАД НЕ Є ПОКАЗОВИЙ, тому ОБОВ'ЯЗКОВО подбайте на рахунок наявності страхового полісу і наявності мінімально достатнього фінансового ресурсу.
Щодо документів хочу додати - жодного разу при перетині кордону прикордонники в мене не просили показувати документ "Umowa o prace", лише "Запрошення", а насправді "Дозвіл на працю - ZEZWOLENIE typ A nr 3540/2019 na prace cudzoziemca na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej" видано у воєвуському відділі праці, тому зважайте на цей документ, хто їде до Польщі по візі із намірами працювати.
Сьогодні о 7:36 отримав повідомлення від відправника Kwarantanna: 
"Jestes w kwarantannie domowej. Masz obowiazek korzystania z aplikacji Kwarantanna domowa. Zrob to niezwlocznie. Znajdziesz ja w App Store lub Google Play."

В цей час спав.
Далі о 9:00 отримав інше повідомлення:

SMS від відправника "Kwarantanna"

"Nie korzystasz z aplikacji Kwarantanna domowa. Przypominamy, ze to Twoj obowiazek. Zainstaluj i aktywuj ja teraz. Znajdziesz ja w App Store lub Google Play."

Для мене зміст повідомлень трішки дивний, адже система не передбачає банальної потреби людей спати, на мій пристрій пристрій прийшло 2-ге повідомлення, коли я ще продовжував спати. Бо відсипався від тривалої подорожі, і вирішив собі вчора вдень не спати, щоб не спортити собі нічний сон.

Встав, завантажив на мою думку просто гіганську за розмірами (76MB) програму "Home Quarantine (Kwarantanna domowa)" від "Ministerstwo Cyfryzaciji".

Для використання програми необхідно надати ряд дозволів:
- використання географічного положення;
- зчитування даних із сховищ інформації;
- доступ до камери;
- і можливо щось ще забувся.

Ввів у програму номер телефону, який написав у анкеті польським прикордонникам перед проходом паспортного контролю. Невдовзі прийшло SMS,  із кодом, який я ввів у необхідне текстове поле для завершення реєстрації програми.
Програма невдовзі попросила зробити світлину свого обличчя, що я і зробив. Наразі(2020.07.09 11:20) вона мене не турбує, і поліцейські також не турбували.

Ось моя коротка історія :/ 
 
Короткий відео огляд про програму "Home Quarantine (Kwarantanna domowa)"ЗАВДАННЯ #1 від програми "Home Quarantine (Kwarantanna domowa)"

~ через 2 години після закінчення реєстрації програми "Home Quarantine (Kwarantanna domowa)" від "Ministerstwo Cyfryzaciji" прийшло перше завдяння:
На протязі 4х хвилин зробити селфі на фоні помешкання, де я перебуваю на карантині. Я так і зробив. Крім фону стіни за спиною,  зверху над головою помістив свій закордонний паспорт на розвороті із "чорно-білою" світлиною.
Можливо з паспортом це надлишок інформації, але це була імпровізація після згадки про ПриватБанк часів Коломойського 😀
P.S. Робити світлину із паспортом - це мій одиночний випадок, Ваша задача зробити Вашу світлину так, щоб було видно Ваше обличчя і на задньому фоні було видно елемент ентер'єру(стіни, меблі і т.д) або екстер'єру(балкон) помешкання де Ви перебуваєте.

Немає коментарів:

..