.

2010-10-28

No Seatbelt No Excuse

Імовірність смертельного наслідку для водіїв, які користуються ременем безпеки, зменшується в 2,11 раза, а для пасажирів – у 3,1.

Для тих, хто користується ременем безпеки, ризик загинути під час лобового удару зменшується в2,3 раза, і в 5 разів – при перекиданні автомобіля. Такі цифри навели в УДАІ УМВС України у Волинській області.

За статистикою, близько 60-70% смертельних наслідків ДТП сталися саме тому, що люди навмисне не скористалися ременями безпеки. Якщо перекласти абстрактні відсотки на звичну мову цифр, то виходить, що зі 100 загиблих людей 60-70 могли б залишитися живими. Щодо поранених під час ДТП, то 84% від загальної кількості усіх потерпілих, як правило, доставляються до лікарень з черепно-мозковими травмами. А застосування ременя безпеки практично виключає можливість травмування голови.

Досвід багатьох країн показав, що поради, благання та настанови не можуть бути більш дієвими, ніж покарання.

В Англії, мешканці якої відомі своєю дисциплінованістю, серйозно ставитися до засобу безпеки почали лише після введення обов'язкового його використання. Така ж картина спостерігалася в Швеції та Австралії, де після прийняття відповідного закону різко зменшилася кількість ДТП з тяжкими наслідками.

Досягли такого результату й завдяки встановленню значної суми штрафу за подібне порушення. Наприклад, у Великобританії це близько 500 фунтів стерлінгів, або 722 долари, в Ізраїлі – 380 шекелів, або 88 доларів.

В Україні ж порушнику, що їде без пристебнутого ременя, доведеться сплатити штраф від 51 до 85 гривень.

Джерело - Волинські Новини


P.S. За не пристебнуті ремені безпеки потрібно "дерти три шкури" з водія саме собою - за те що допустив(не подобається пасажирам такі умови - "вали пішки"), і з кожного пасажира оремо!!!

"На закуску"

Немає коментарів:

..