.

2010-05-09

Шановні матері - мої щирі вітання з нагоди Вашого дня!

Коли не став ще батько, моє уявлення материнства було лише на прикладі моєї мами і я дякую Богові, що Він мені подарував таку чудову маму.

Низький Вам уклін матері за Ваш подвиг у цьому розбещеному і людиноненависницькому світі(аборти,війни, голодомори), що Ви зважилися і НАРОДИЛИ, на перекір смерті і її пропаганді(аборти, гомосексуалізм, евтаназія, п'янство, наркоманія, розпуста).

Згодом я став татом, моя дружина стала мамою моєї дитини - донечки, це прекрасне відчуття і відповідальність. Я вірю, і знаю, що Бог допомагає нам виховувати і піклуватися про нашу донечку, так як Він є батьком і творцем сім'ї.
P.S. Щодо 9 травня 1945 року - що це за день в історії?
Я не знаю такої дати як 9 травня 1945р., знаю лише 1 вересня 1939, 8 травня 1945, 2 вересня 1945 - всі ці дати не афішують в нашій країні, так як вони є невигідними - для мене це дати страждань та смерті...
Покійний дід всі ці речі жодного разу не розказував без сліз; а ці очі що дивляться з світлин фронтових карток його побратимів - очі чи то божевільного страху, чи то ще якогось божевілля чи пустоти...

Немає коментарів:

..