![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgaCa4qXuSISTQ3FA5_tUnUB0B2xZZ2USmYNwoQNJTARTGhM9Nea7JZDIxF_X9yjrprBwgypQej7meYwA92MQ5gyMWtShs9So2yxvcF6W50QE-ZBzz9drxiGXtAXkyJkl0Z49sHtK-2Tpw/s200/money.jpg)
Для мене ця інформація була, як відкриття Америки...
Я розумію, що потрібно наповнювати бюджет - але ж не таким аморльним способом, боротися з шахрайством у релігійних організаціях (справедливих Бог їм суддя - ще на землі і після смерті), благодійних фондах і т.д., для того є напевно відділи СБУ і т.д., але ж не всіх робити винними у крадіжках і фінансових махінаціях.
Хочеться плакать :-(.
P.S. Правда, про Тєрьохіна мав кращу думку, зараз ні :(
Немає коментарів:
Дописати коментар