.

2020-07-10

2-й день використання додатка Home Quarantine (Kwarantanna domowa)

2020.07.10 09:20

На даний момент вже пройшло повні 2 доби, як я потрапив на територію Республіка Польща.
Мої пригоди на із проходженням карантину продовжуються.

Вчора (2020.07.09) мій телефон був постійно біля мене. ~ о 19:30 програма "Home Quarantine (Kwarantanna domowa)" надіслала беззвучне push повідомлення, я його побачив ~ лише через 10 хв., проблема була в тому, що повідомлення мають короткий термін придатності, в останньому випадку було 2 хвилини, коли я вже намагався відкрити дані повідомлення, то вони були порожніми(стертими у програмі), о 20:20 прийшло повідомлення від відправника Kwarantanna:
«The task in the Home Quarantine application has not been completed in time. The information will be sent to the system.», що означає «Завдання в програмі Home Quarantine не було виконане вчасно. Ця інформація буде надіслана в систему.»

Сьогодні о 9:00 отримав дзвінок від поліцейського, який приїхав під будинок і попросив показатися, що я і зробив вийшовши на балкон :). Саме приємне, що співробітник поліції зразу прокоментував цю ситуацію: «Напевно якась помилка в програмі...», я зі своєї сторони розповів, про зміну інформування в програмі із push повідомлення на SMS. Я і мій співрозмовник зійшлися на думці, що напевне такий спосіб мого інформування буде ефективніший. На тому працівник поліції побажав мені приємного дня і відбув у своїх справах.


P.S. Ще не вечір, можливо більше сюрпризів із роботою програми більше не буде, а можливо, ще будуть сюрпризи 😕


2020.07.10 09:45

О 9:45 отримав таке повідомлення: «In 2 minutes, you will find a new task in the Home Quarantine application. Completing the task is mandatory.»,

 що означає «Через 2 хвилини ви знайдете нове завдання в додатку Домашній карантин.  Виконання завдання є обов’язковим.»
Завдання полягало в тому, щоб:
1) Підтвердити своє географічне місце перебування;
2) Повторно зробити світлину себе на фоні місця перебування і відправити ці дані натиснувши відповідний ґудзик(кнопку).
P.S. Напевно наступного разу для більшої інформативності зроблю коротке відео 😁

17:24

Прийшло нове SMS повідомлення, що програма має для мене нове завдання. В продовж дводенного її використування у мене виникали ідентичні завдання:
1) підтвердження моєї локалізації(місця знаходження);
2) роблення власної світлини у місці локалізації.

Ось приклад виконання даного завдання:
Немає коментарів:

..