.

2009-09-04

Пентаксим вбив і волинського малюка?

Ще один випадок смерті стався після щеплення вакциною Пентаксим: помер 5-місячний хлопчик з Іванічивського району на Волині Трагедія сталася в середині серпня. 12-го числа маляті зробили щеплення, а через два дні його не стало. Про цей випадок стало відомо лише сьогодні але по датах він збігається з іншими трьома смертями дітей після вакцинації – у Донецькій і Запорізькій областях. Як і тоді, смерть на Волині лікарки з щепленням не пов'язують. Висновки судово-медичної експертизи: хлопчик відригнув і захлинувся. Про це повідомило СТБ.

4 вересня головний педіатр управління охорони здоров’я Волинської ОДА Людмила Рожко офіційно заперечила таку паралель і вважає абсолютним абсурдом звинувачення на адресу медичного препарату. За висновками експертизи, хлопчик відригнув після годування і захлинувся. Людмила Рожко зазначила, що батьки малечі не мають ніяких претензій до лікарів.

Нагадаємо 17 серпня в реанімації лікарні Вишневського в Донецьку померли два дитя у віці трьох і чотирьох місяців. Кожен з них за декілька днів до смерті був щеплений вакциною пентаксим виробництва французької компанії Sanofi Pasteur.

Раніше, 5 серпня, наступного дня після щеплення двома вакцинами, у тому числі і пентаксим, померло чотиримісячне немовля в Енергодарі (Запорізька область). У Міністерстві охорони здоров’я стверджують, що обидва інциденти ніяк не пов’язані із застосуванням пентаксиму.

Слід зазначити що торік Міністерство охорони здоров’я також заперечувало причинно-наслідковий зв'язок між смертю 17-річного школяра з Краматорська (Донецька область) Антона Тіщенко і його вакцинацією індійським препаратом Trevisac проти кору і краснухи. Втім пізніше в ході розслідувань ГПУ і спеціальній слідчій комісії Верховної Ради було встановлено, що причинно-наслідковий зв'язок між смертю підлітка і вакцинацією все ж існував.

«Перець…» відзначає, що міністерські чиновники вкотре прикривають використання неперевірених препаратів на українських дітях і відмежовуються від будь-якої відповідальності. А щеплення такими препаратами стають варіантами гри зі смертю.

Немає коментарів:

..