2020-07-11

3-й день використання додатка Home Quarantine (Kwarantanna domowa) або перебування на домашній обсервації(карантині)

Дивна ситуація із роботою програми Home Quarantine (Kwarantanna domowa) і режимом обсервації у зв'язку із перетином кордону Україна -> Польща.

Сьогодні вранці отримав дзвінок

Дзвінок патруля поліціі
Дзвінок патруля поліціі

Як виявилося - це був черговий ранковий дзвінок патруля поліції. Пані поліцейська попросила показатися, що я і зробив вийшовши на балкон :)
На тому наше спілкування завершилося.

Далі на протязі дня від системи обсервації через SMS отримав 2 ідентичних завдання для програми Home Quarantine (Kwarantanna domowa), які також проходили у попередні дні обсервації по 2 рази в продовж світлої частини доби (дякувати Богу по ночах завдань не було 😜)

Мії висновки:
1) програма працює невідповідним чином, якщо кожен день відсилають вранці поліцейський патруль, а можливо така задумка із самого початку.
2) поліцейські прибувають на місце моєї  обсервації в різний ранковий час доби (можливо в моєму місті ще є жменя польських і чужоземних карантинщиків). Тому хто шукає собі пригоди і надіється, що патруль поліції може приїхати тільки в певний час - це безглуздий самообман + якщо встановлена програма Home Quarantine (Kwarantanna domowa), Вам буде дуже тяжко навести переконливі аргументи технічним спеціалістам, що Ви були там де мали бути, а насправді потрапили в іншу локацію. Навіть, якщо у Вас на телефоні відсутня дана програма, то  сигнал від Вашого самого простенького телефону показуватиме зовсім іншу локацію ("привіт GSM triangulation"), якщо Ви змінете своє місце перебування, на інше, ніж написали у в'їздній анкеті чи пізніше домовилися про інше міце перебування із працівниками МВС Польщі.
3) я вдячний адміністрації і колегам підприємства на якому працюю, адже на 100% забезпечений гідними умовами перебування карантину. В голову не приходило думок порушувати умови перебування, але хочу зазначити, що поліцейські свою роботу роблять добре - вони ввічливі і лаконічні, розмова між мною і ними триває не більше 1хв.

Приклад виконання завдання у програмі Home Quarantine (Kwarantanna domowa):
Напевно завтра буде щось нове, а можливо буде все, як сьогодні - прийде завтра, а тоді побачу і щось напишу. 

P.S. На цьому слові - бувайте здорові :)Посилання на Google Play Store, звідки Ви зможете завантажити для свого Android телефона програму Home Quarantine (Kwarantanna domowa)

 


Посилання на App Store, звідки Ви зможете завантажити для свого iOS телефону (iPhone або iPad)  програму Home Quarantine (Kwarantanna domowa)


Джерело інформації офіційна сторінка Урядового порталу Республіки Польща

| МІЙ негативний досвід можливості проходження безкоштовного тесту на COVID-19 або 8-ма доба карантину в Польщі
| 4-7(й) день використання додатка Home Quarantine (Kwarantanna domowa)
| 2-й день використання додатка Home Quarantine (Kwarantanna domowa)

Раджу корисний україномовний YouTube канал Sasha Matveev, який регулярно повідомляє корисну інформацію про Польщу для українських заробітчан і не тільки.

Також долучайтися до його Telegram каналу на якому відбувається живе спілкування співвітчизників щодо їх перебування у Польщі. Тематика: способи легального перетину кордону, легальне перебування, працевлаштування, навчання, зв'язок, охорона здоров'я, тощо.

Для порівняння надаю ~ статистику каналу, в день (2020.07.08 друга половина доби) мого приєднання до каналу було орієнтовно   75    учасників, на даний момент (2020.07.11 20:20)   147   учасників.

Немає коментарів:

Дописати коментар